Футболки завжди в моді? А якщо ми скажемо, що можна обрати не просто трендову вільного крою, а унікальну, розмальовану вручну? Таку, якій не буде прототипу? І ти єдиний (-а), хто ходитиме в ній на планеті Земля?

Це дійсно стало реальністю! В Україні з'явилися кастомні футболки з віршами, розмальовані самою авторкою вручну. Стійкими фарбами та маркерами. Їх можна прати при температурі 30 градусів. Тканина - натуральна бавовна.

Придбати їх можна в магазині молодих дизайнерів Всі.Свої за адресою вул. Хрещатик, 27. Або через Дірект в Інстаграмі авторки.

Кожна art-футболка така єдина і не має повторів. Вона має нашивку з qr-кодом, який веде на сторінку в Instagram поетеси. Там є ще більше віршів та відео-поезій для поціновувачів.

Деякі футболки мають логографічні вірші. Тобто такі, в яких використані давні трипільські символи - логографи (від грецького logos – слово та grapho – пишу).

Логографи (V—IV тис. до н. е.) це перша “писемність” на території України та одна з перших у світі. Науковцями зафіксовано близько 300 знаків. Більшість із них можна зустріти на народному одязі українців, зокрема вишиванках. Там їх уже називають “орнаментами” і їхнє значення трансформується.


У кожному верлібрі збережено самобутнє тлумачення трипільських знаків, які дешифрували в книзі “Зорі Трипілля” Є. Паламарчук та І. Андрієвський.

Є можливість індивідуального замовлення: вибору поезії, кольорів і т. д. Також можна придбати і чоловічу, і жіночу футболку.

Арт-футболки - спільний проект української поетеси Анни Люднової та відомого бренду футболок J.Cook.

Де купити? Інстаграм Анни Люднової - https://www.instagram.com/anna_liudnova/
Офлайн - магазин Всі.Свої за адресою вул. Хрещатик, 27.

Відео про футболки

Зразок відео-поезії авторки

Відгуки клієнтів про арт-футболки:

Поділитися в: