Новобудови з’являються, як гриби після дощу, а жителі великих міст звикають до однотипних “коробок” та концентрують увагу не на зовнішньому вигляді будинку, а прикрашають власні квартири…такі реалії? Насправді, забудовники уже почали дбати про те, щоб у столиці були неординарні житлові комплекси, які радували б око.

 

Команду ArtMess вразили 3 новобудови Києва. Про них і розповімо.

 

ЖК Chicago Central House

Адреса: вул. Антоновича, 44.

Клас житла: бізнес.

Ціна м2: від 60 450 грн.

 

На території ЖК планують спорудити арт-об’єкт – скляний куб. Це медіа-скульптура з динамічним екраном, приклад цифровізації елементів сучасної архітектури. Тут транслюватиметься відеоряд у вигляді шести 10-хвилинних роликів.

 

Ввести в експлуатацію ЖК планують цьогоріч.

 

 

ЖК Бульвар Фонтанів

 

Адреса: вул. Іоанна Павла ІІ, 6/1.

Клас житла: еліт.

Ціна м2: від 67 950 грн.

 

Окрім вишуканого паркінгу, дитячих і спортивних майданчиків, комерційних проектів, особливістю ЖК стали величезні фонтани на центральній алеї, що ввечері підсвічуються. Але територія новобудови є закритою і потрапити сюди стороннім нелегко.

 

Частково ЖК уже ввели в експлуатацію, а четверту чергу обіцяють запустити в 2 кв. 2019.

 

ЖК Taryan Towers

 

Адреса: вул. Іоанна Павла ІІ, 12.

Клас житла: еліт.

Ціна м2: від 51 900 грн.

 

Це інноваційна 31-поверхова новобудова, фішка якої – дахи будинків. Саме тут будуть розміщені прогулянкові, бігові доріжки, озеро, зимовий сад, панорамний ресторан та інше. На візуалізаціях виглядає неймовірно! Сподіваємося, забудовник дотримається усіх своїх обіцянок.

Перший будинок комплексу мають ввести в експлуатацію в 2 кв. 2020 року, другий – у 3 кв. 2021 р. та третій – у 4 кв. 2023 р.

 

Поділитися в: