Що вам спадає на думку, коли ви чуєте слово «театр» ? Це, авжеж, залежить від попереднього досвіду, естетичних уподобань та взаємин з мистецтвом загалом. Можливо холодне темне приміщення з гучними розспівками, старими декораціями та нудними репліками, або ж місце душевного відпочинку, прихисток від шаленого ритму життя та повсякдення. Вистава «Убити чи любити» у Молодому театрі в Києві заграє з глядачем, інтригує, та ми на 100% впевнені, що не залишить байдужими ні палких поціновувачів, ані новачків. 

Хто ? Де? Коли ? 

 

Молода студентка Огюстін повертається додому на різдвяні канікули. На неї чекає «жіноче кодло», яке безсумнівно раде її бачити. Але втіху від повернення пані додому затьмарює трагічна подія. Молодша сетсра Катрін, зайшовши зранку розбудити батька, знаходить його вбитим. На вулиці страшна заметіль, до маєтку родини жодна жива людина не має змоги дістатися. Отже, вбивця серед восьми жінок, яких доля звела в одному місці у такий скрутний час. Чи зможуть вони відшукати справжнього вбивцю, та кому ще доведеться померти, перш ніж відкриється правда, що ховається за кулісами, – про це все дізнається глядач. 

 

Костюми та декорації 

 

Це справді насолода для естетів та візуалів. Якщо вам пощастить, спробуйте слідкувати за перебігом подій та розглядати вбрання одночасно. Поєднання охайності, сексуальності та претензійності вдало підкреслює особистість кожної з героїнь.

 

Режисер 

 

У цьому випадку слід написати режисерка, адже над виставою працювала Марія Лук’янова, яка дебютувала у 2019 з виставою «Валентинів день» та отримала премію «Київська пектораль». Вона без сумніву має власний стиль, особливо імпонує її «пікантне» почуття гумору.

 

To sum up 

 

Виділіть 2,5 години вашого часу, знайдіть компанію та пориньте у світ інтриг, пліток, гумору та кохання. Квиток до театру коштує від 150 грн., а враження, з якими ви вийдете після вистави — безцінні. Stay tuned та читайте ArtMess.

Авторка тексту та світлин: Ангеліна Лизунець

Підтримати АртМес донатом через PayPal:   [email protected]

Поділитися в: