Сьогодні поруч із активною діджиталізацією виникає потреба бути не лише в курсі новітніх технологій та постійних змін, але й розумітися в сфері маркетингу та піару. На комунікаціях у соцмережах та піар-стратегіях побудовано все довкола. Згадаймо лише останні вибори в президенти України.

 

А для того, щоб бути в курсі усіх діджитал-новин та нюансів маркетингу сьогодні достатньо озброїтися гарними онлайн-ресурсами, де можна і почитати якусь “статтєйку”, і переглянути вебінар.

 

Раджу зберегти кожен із цих лінків:

 

https://www.cossa.ru/ – усі актуальні новини діджитал-маркетингу, блоги про види контенту та його особливості, кейси з маркетингу та смм-просування брендів.

 

https://targetgirl.ru/ – унікальні статті про функціонал Facebook, Instagram, роботу з ними, налаштування таргетованої реклами, грамотне ведення контенту.

 

https://rusability.ru/ – неймовірна кількість лайфхаків, порад, кейсів із роботи з соцмережами, корисні посилання, календарі інфоприводів та багато іншого.

 

https://ain.ua/ – про бізнес, стартапи, маркетинг, новітні технології.

 

https://smmplanner.com/blog/ – детальна інформація про роботу з різними інструментами Facebook, Instagram, календар інфоприводів, нововведення соцмереж, безкоштовні способи просування та багато іншого.

 

https://semantica.in/blog – тут зібрані статті здебільшого про просування сайту, контекстну рекламу, налаштування таргету, аналітику та маркетингові стратегії.

 

https://blog.ingate.ru/ – подача контенту в соцмережах, інструменти, що допоможуть працювати з FB та Insta, календар інфоприводів, корисні кейси та інше.

 

https://www.trendline.in.ua/category/blog/ – просування, оптимізація та вдосконалення сайту, сервіси для роботи в сфері маркетингу, налаштування контекстної реклами та інше.

 

https://medium.com/@setters.agency – це блог одного з найкращих діджитал-агенств пострадянського простору, тут безліч “робочих” смм-кейсів, новин зі сфери маркетингу та лайфхаків.

 

https://webpromoexperts.net/ – онлайн-навчання: семінари, курси, конференції, вебінари, тут все про маркетинг, SMM і PR.

 

Качайте мізки та крокуйте в ногу з часом!

 

Авторка: Анна Люднова

Поділитися в: